de

Internacionalizace

Internacionalizace (vícejazyčnost) počítačových systémů je dnes častou součástí vývoje. Týká se jak malých mikroprocesorových zařízení, komunikujících s uživatelem pomocí malého displeje, tak i rozsáhlých softwarových aplikací v prostředí běžných počítačových systémů, programů a internetu.

Společnost Canemis s.r.o. je vzhledem k svému pozadí z oblasti informačních technologií schopna nabídnout optimální řešení v oblasti internacionalizace.

Spojení našich jazykových znalostí se znalostmi z oblasti ICT nám umožňuje efektivní práci při internacionalizaci systémů dle Vašich potřeb, rovněž jako navrhnutí vhodného řešení. jazykové služby pro lokalizaci a internacionalizaci systémů - bez problémů

Respektování potřeby různých znakových sad (ISO, UTF, ASCII…) pro různé soubory, překládání textů přímo ve zdrojových souborech, konfiguračních souborech nebo překódování textů zaručuje, že pracujeme rychle a efektivně všude tam, kde znalosti běžného překladatele nestačí.

Přenechání této oblasti na společnost Canemis tedy šetří Vaše prostředkynezatěžujete vývojářský tým nadprácí a zbytečným vysvětlováním a řešením problémů, které s námi nehrozí!