de

Webdesign a tvorba webových aplikací

Internetové aplikace a portály

V prostředí internetu se udomácnilo množství složitějších systémů. Pomocí webových stránek dnes pohodlně nakoupíte prostřednictvím e-shopů, podáte daňové přiznání, komunikujete s bankou. Firma Canemis pro Vás zabezpečí vytvoření a nasazení systémů a internetových portálů přesně podle Vašich požadavek. Samozřejmostí je možnost dodávky e-commerce řešení či systému pro správu obsahu (CMS; redakčního systému). Více informací…

Webové stránky

Navrhneme pro Vás optimální variantu vytvoření nebo rekonstrukce webových stránek.

Samozřejmostí je validní kód a odladění stránek pro různé prohlížeče.

Grafický design stránek – je v dnešní době velice důležitým prvkem, na němž ve velké míře závisí první dojem návštěvníka. Při objednání webového sídla u naší firmy konzultujeme návrh originální grafiky pomocí dvou až tří náčrtů přímo s klientem. Společně pak dopracujeme design i prvky na stránce k jeho plné spokojenosti a dodávce výsledného vizuálu. Můžete dodat i vlastní návrh od grafika, který bude nakódován do XHTML šablon.

Kódování grafiky – z grafického návrhu vytváříme základní stránky – XHTML šablony – pomocí technologie kaskádních stylů (CSS). Pečlivě dbáme o bezchybný a vyvážený vzhled stránek v hlavních prohlížečích.

webstránka, webová stránka, webhosting, tvorba webu, stránky pro akci, stránky pro produkt, firemní prezentace

Aktivní skriptování – skriptování na straně prohlížeče umožňuje mnohé pokročilé funkce a grafické efekty a je v současné době široce podporováno, i když vykazuje určitá specifika a jeho použití není vždy možné doporučit.

Základem úspěšné webové prezentace je ale kvalitní obsah a přehledná informační struktura. Návštěvník (a současně potenciální zákazník) by se měl snadno orientovat a informace získávat v optimálním množství.

U složitějších systémů, jako jsou internetové obchody (e-shopy), redakční systémy - pro správu obsahu webu (CMS), a další, je rovněž důležité dbát jejich použitelnosti, konvencí a uživatelského komfortu – je škoda přijít o zákazníka jen proto, že se ve Vašem obchodě či programu jednoduše bleskově nezorientoval.

SEO – optimalizace pro vyhledávače umožňuje přivést na Vaše stránky nové návštěvníky a potenciální klienty. Vyhledávače indexují stránky a tyto pak podle relevance nabízí ve výsledcích vyhledávání. SEO označuje soubor technik a principů, jenž pozitivně ovlivní umístění stránek ve výsledcích vyhledávače. Vyšší pozice je výraznou výhodou, jelikož je běžným jevem, že si klient prohlédne maximálně 1-2 stránky výsledků (prvních 10-20 výsledků). Základní výhodou optimalizace je, že je velice levnou formou "reklamy" a má schopnost přivést na Vaše stránky značné množství návštěvníků. Nejlepší optimalizací je ale právě kvalitní obsah Vašich stránek.

Cena webových stránek se značně liší v závislosti od jejich množství, požadovaných funkcí a množství originálních prací požadovaného klientem.

Vytvoření webstránek začíná na 4.990,- Kč, v tomhle případě ale půjde o menší počet statických textových stránek s levnou nebo sdílenou grafikou.

Rozsáhlejší webové stránky s originálním grafickým zpracováním a pokročilejšími prvky (formuláře, novinky apod.) se budou cenově pohybovat spíš kolem 12 – 18.000 Kč.

Nezávaznou nabídku Vám rádi vypracujeme zdarma po upřesnění požadavků.

K Vašim novým stránkám se postaráme i o doménové jméno a v případě zájmu i o jejich webhosting.