de

Obstarávání a zprostředkování

Nikdo neutrácí rád zbytečně. Neznáme nikoho, kdo by rád vynakládal prostředky neúčelně, takříkajíc vyhazoval peníze oknem. A pořízení stejné věci za vyšší cenu bez další přidané hodnoty je právě takovým vyhozením peněz.

úspora, optimalizace vstupů, řízení nákladů, cenový průzkum, výběr dodavatelů, tendrový nákup, organizace tendrů Orientovat se v dynamické nabídce informačních technologií, komunikací a komunikačních služeb, internetu, dodavatelů a jejich podmínek není snadné.

Pro oblast informačních technologií a výpočetní techniky zprostředkujeme obchod a služby, pomůžeme Vám obstarat zboží či služby co nejvýhodněji, pomůžeme Vám vynakládat prostředky efektivně a tím přispět k vyššímu zisku Vaší firmy.

Poskytujeme kompletní zastřešení obstarávání a nákupu pro oblast ICT:
  • průzkum a analýza trhových podmínek,
  • organizace výběrového řízení,
  • konzultace vhodných kritérií, optimalizace výkonových požadavků,
  • zpracování obstarávací dokumentace,
  • oslovení vhodných účastníků a/nebo dodavatelů a průběžná komunikace,
  • zpracování cenové nabídky,
  • vyhodnocení nabídek.

Službu a výhody obchodního zastoupení můžete využít nejen jako součást realizace informačního systému nebo správy výpočetních prostředků a sítí , ale i pro získání další cenové nabídky pro Vaší poptávku.

Pokud přesně víte, co chcete, nebo již disponujete konkrétní cenovou nabídkou, vyžádejte si ji také od nás. Běžně dokážeme dosáhnout úspory 10-60% a vyjednat pro Vás mnohem lepší cenu.

Nespecializujeme se totiž na spolupráci s konkrétním dodavatelem, ale spolupracujeme se širším okruhem prověřených dodavatelů, s nimiž máme několikaleté pozitivní zkušenosti. Proto můžeme zaručit spolehlivost našich partnerů a současně nejvýhodnější cenu pro Vás bez rizika. V případě zájmu a na základě Vašeho požadavku samozřejmě můžeme mezi potenciální dodavatele zahrnout všechny firmy.

Zpracujeme komplexní porovnání nabídek, zvážíme, doporučíme, a Vy si jen vyberete – rychle, pohodlně, efektivně, transparentně!

Vyzkoušejte!